Loading...
Aikataulu
Loading...
Sijainti | Aika | Kuvaus | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Torstai 25.04.2024
| ||||||
Vantaa (Varisto) | 10:00 - 60 min | 11:00 | Les Mills BODYPUMP | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 10:00 - 60 min | 11:00 | Seniorit: Kuntojumppa | |||
Espoo (Matinkylä) | 10:10 - 45 min | 10:55 | Seniorit: Kuntojumppa | |||
Kerava (LITE) | 10:10 - 45 min | 10:55 | Strength | |||
Järvenpää | 10:10 - 45 min | 10:55 | Terve selkä | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 10:25 - 45 min | 11:10 | Pilates | |||
Helsinki (Töölö) | 10:30 - 45 min | 11:15 | Seniorit: Kuntojumppa | | ||
Vantaa (Hiekkaharju) | 10:40 - 60 min | 11:40 | Seniorit: Kuntojumppa | |||
Espoo (Matinkylä) | 11:00 - 45 min | 11:45 | Seniorit: Terve Selkä | |||
Kerava (LITE) | 11:05 - 60 min | 12:05 | Seniorit: Kuntojumppa | |||
Vantaa (Varisto) | 11:10 - 45 min | 11:55 | Seniorit: Terve Selkä | |||
Helsinki (Töölö) | 11:30 - 45 min | 12:15 | Kehonhuolto | | ||
Vantaa (Varisto) | 12:45 - 45 min | 13:30 | Tilaustunti/Salivaraus - Varisto Sali1 | | ||
Turku (Leaf Areena) | 16:30 - 45 min | 17:15 | Areena SISU | |||
Hämeenlinna | 16:30 - 45 min | 17:15 | Les Mills BODYATTACK | |||
Hämeenlinna | 16:30 - 45 min | 17:15 | Sisäpyöräily Flowride Groove | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 16:35 - 45 min | 17:20 | Pilates | |||
Kerava (LITE) | 16:45 - 45 min | 17:30 | Dance (Mix) | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 16:45 - 60 min | 17:45 | Jooga (Yinjooga) | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 16:45 - 60 min | 17:45 | Sisäpyöräily Flowride Cruiser | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 16:50 - 60 min | 17:50 | Strength | |||
Vantaa (Varisto) | 16:50 - 45 min | 17:35 | UUTUUS - Les Mills STRENGTH DEVELOPMENT | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 17:00 - 60 min | 18:00 | Fore-X | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 17:00 - 60 min | 18:00 | Les Mills BODYBALANCE | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 17:00 - 45 min | 17:45 | Move (Step) | |||
Hämeenlinna | 17:00 - 60 min | 18:00 | SkillX - Stamina | |||
Lahti (LITE) | 17:00 - 45 min | 17:45 | UUTUUS - Les Mills STRENGTH DEVELOPMENT | |||
Järvenpää | 17:00 - 45 min | 17:45 | UUTUUS - Les Mills STRENGTH DEVELOPMENT | |||
Espoo (Matinkylä) | 17:10 - 45 min | 17:55 | Dance (Latin Fever) | |||
Tampere (Tampella LITE) | 17:15 - 60 min | 18:15 | Crosstraining | |||
Helsinki (Töölö) | 17:15 - 45 min | 18:00 | Move (Evergreen) | |||
Turku (Leaf Areena) | 17:15 - 45 min | 18:00 | Sisäpyöräily Flowride Groove | |||
Hämeenlinna | 17:25 - 45 min | 18:10 | UUTUUS - Les Mills STRENGTH DEVELOPMENT | |||
Turku (Leaf Areena) | 17:30 - 60 min | 18:30 | Les Mills BODYATTACK | |||
Hämeenlinna | 17:30 - 60 min | 18:30 | Pilates | |||
Järvenpää | 17:30 - 45 min | 18:15 | Sisäpyöräily Flowride Cruiser | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 17:35 - 45 min | 18:20 | Strength | |||
Kerava (LITE) | 17:40 - 45 min | 18:25 | Kehonhuolto | |||
Helsinki (Töölö) | 17:45 - 75 min | 19:00 | Jooga (Yinjooga) | |||
Vantaa (Varisto) | 17:45 - 60 min | 18:45 | Move (Evergreen) | |||
Vantaa (Varisto) | 17:45 - 60 min | 18:45 | Sisäpyöräily Flowride Radical | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 17:50 - 60 min | 18:50 | Pilates | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 17:55 - 60 min | 18:55 | Les Mills BODYATTACK | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 17:55 - 45 min | 18:40 | Sisäpyöräily Flowride Cruiser | |||
Lahti (LITE) | 17:55 - 45 min | 18:40 | Sisäpyöräily Free | |||
Järvenpää | 18:00 - 60 min | 19:00 | Fore-X | |||
Lahti (LITE) | 18:00 - 45 min | 18:45 | Zumba | |||
Espoo (Matinkylä) | 18:05 - 60 min | 19:05 | Dance (Latin Mix) | |||
Helsinki (Töölö) | 18:05 - 45 min | 18:50 | Strength Core | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 18:10 - 60 min | 19:10 | Fore-X | |||
Helsinki (Töölö) | 18:10 - 45 min | 18:55 | Sisäpyöräily Flowride Groove | |||
Järvenpää | 18:15 - 60 min | 19:15 | Jooga (Yinjooga) | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 18:15 - 60 min | 19:15 | Kehonhuolto | |||
Turku (Leaf Areena) | 18:15 - 45 min | 19:00 | Powerball | |||
Espoo (Matinkylä) | 18:15 - 45 min | 19:00 | Sisäpyöräily Flowride Groove | |||
Hämeenlinna | 18:20 - 60 min | 19:20 | Zumba | |||
Järvenpää | 18:25 - 30 min | 18:55 | Strength Core | |||
Tampere (Tampella LITE) | 18:30 - 45 min | 19:15 | Dance (Mix) | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 18:35 - 45 min | 19:20 | Tabata | |||
TUNTI PIDETÄÄN TABATA TUNTINA | ||||||
Turku (Leaf Areena) | 18:35 - 45 min | 19:20 | UUTUUS - Les Mills STRENGTH DEVELOPMENT | |||
Kerava (LITE) | 18:40 - 45 min | 19:25 | UUTUUS - Les Mills STRENGTH DEVELOPMENT | |||
Lahti (LITE) | 18:50 - 45 min | 19:35 | FasciaMethod | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 18:55 - 45 min | 19:40 | Les Mills BODYBALANCE | |||
Vantaa (Varisto) | 18:55 - 60 min | 19:55 | Les Mills BODYCOMBAT | |||
Lahti (LITE) | 18:55 - 60 min | 19:55 | Les Mills BODYPUMP | |||
Vantaa (Varisto) | 18:55 - 60 min | 19:55 | Pilates | |||
Helsinki (Töölö) | 19:00 - 60 min | 20:00 | Dance (Mix) | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 19:00 - 60 min | 20:00 | Les Mills BODYPUMP | |||
Helsinki (Töölö) | 19:05 - 60 min | 20:05 | FasciaMethod | |||
Järvenpää | 19:05 - 60 min | 20:05 | Fore-X | |||
Järvenpää | 19:05 - 60 min | 20:05 | Strength | |||
Espoo (Matinkylä) | 19:10 - 60 min | 20:10 | Pilates | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 19:10 - 45 min | 19:55 | UUTUUS - Les Mills STRENGTH DEVELOPMENT | |||
Turku (Leaf Areena) | 19:15 - 45 min | 20:00 | FasciaMethod | |||
Tampere (Tampella LITE) | 19:25 - 45 min | 20:10 | Jooga (Yinjooga) | |||
Hämeenlinna | 19:30 - 60 min | 20:30 | Les Mills BODYBALANCE | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 19:30 - 45 min | 20:15 | Sisäpyöräily Free | |||
Perjantai 26.04.2024
| ||||||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 07:30 - 60 min | 08:30 | Jooga (Hot) | |||
Helsinki (Töölö) | 08:15 - 45 min | 09:00 | UUTUUS - Les Mills STRENGTH DEVELOPMENT | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 09:05 - 45 min | 09:50 | Strength | |||
Hämeenlinna | 09:15 - 60 min | 10:15 | Jooga | |||
Kerava (LITE) | 09:15 - 45 min | 10:00 | Seniorit: Voimaa ja kehonhallintaa | |||
Espoo (Matinkylä) | 09:15 - 45 min | 10:00 | Sisäpyöräily Flowride Groove | |||
Turku (Leaf Areena) | 09:15 - 60 min | 10:15 | Strength | |||
Lahti (LITE) | 09:30 - 45 min | 10:15 | Seniorit: Voimaa ja kehonhallintaa | |||
Järvenpää | 09:30 - 45 min | 10:15 | Sisäpyöräily Flowride Groove | |||
Helsinki (Töölö) | 09:30 - 45 min | 10:15 | Vesiliikunta: Aqua Move | |||
Helsinki (Töölö) | 10:00 - 45 min | 10:45 | Dance (Mix) | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 10:00 - 60 min | 11:00 | Kehonhuolto | |||
Vantaa (Varisto) | 10:00 - 60 min | 11:00 | Pilates | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 10:00 - 45 min | 10:45 | Seniorit: Voimaa ja kehonhallintaa | |||
Kerava (LITE) | 10:10 - 60 min | 11:10 | Jooga (Yinjooga) | |||
Espoo (Matinkylä) | 10:15 - 60 min | 11:15 | Strength | |||
Lahti (LITE) | 10:25 - 30 min | 10:55 | Kehonhuolto | |||
Järvenpää | 10:25 - 60 min | 11:25 | Kehonhuolto | |||
Helsinki (Töölö) | 10:30 - 60 min | 11:30 | Pilates | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 10:55 - 45 min | 11:40 | Kehonhuolto | |||
Hämeenlinna | 11:00 - 60 min | 12:00 | Seniorit: Terve Selkä | |||
Vantaa (Varisto) | 11:10 - 45 min | 11:55 | Seniorit: ZumbaGold | |||
Espoo (Matinkylä) | 11:25 - 60 min | 12:25 | Jooga (Yinjooga) | |||
Helsinki (Töölö) | 11:40 - 45 min | 12:25 | Seniorit: Kuntojumppa | |||
Lahti (LITE) | 16:00 - 30 min | 16:30 | Strength Lowerbody | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 16:30 - 60 min | 17:30 | Les Mills BODYPUMP | |||
Hämeenlinna | 16:30 - 45 min | 17:15 | Sisäpyöräily Flowride Cruiser | |||
Lahti (LITE) | 16:40 - 45 min | 17:25 | Sisäpyöräily Free | |||
Turku (Leaf Areena) | 16:45 - 45 min | 17:30 | ACTC | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 16:45 - 75 min | 18:00 | Jooga (VinyasaFlow) | |||
Helsinki (Töölö) | 16:45 - 60 min | 17:45 | Sisäpyöräily Flowride Cruiser | |||
Hämeenlinna | 16:45 - 60 min | 17:45 | SkillX - Power | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 17:00 - 60 min | 18:00 | Dance (Mix) | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 17:00 - 60 min | 18:00 | Fore-X | |||
Kerava (LITE) | 17:00 - 45 min | 17:45 | Strength | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 17:00 - 60 min | 18:00 | Strength | |||
Vantaa (Varisto) | 17:00 - 60 min | 18:00 | Zumba | |||
Espoo (Matinkylä) | 17:15 - 45 min | 18:00 | Sisäpyöräily Flowride Cruiser | |||
Tampere (Tampella LITE) | 17:15 - 45 min | 18:00 | Strength | |||
Hämeenlinna | 17:25 - 45 min | 18:10 | Les Mills BODYPUMP | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 17:40 - 60 min | 18:40 | Kuntonyrkkeily | |||
Turku (Leaf Areena) | 17:40 - 60 min | 18:40 | Les Mills BODYPUMP | |||
Lahti (LITE) | 17:45 - 60 min | 18:45 | ForeCross tunti | |||
Kerava (LITE) | 17:55 - 45 min | 18:40 | Kehonhuolto | |||
Helsinki (Töölö) | 17:55 - 45 min | 18:40 | Les Mills DANCE | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 18:10 - 75 min | 19:25 | Jooga (VinyasaFlow) | |||
Tampere (Tampella LITE) | 18:10 - 45 min | 18:55 | Kehonhuolto | |||
Espoo (Matinkylä) | 18:10 - 60 min | 19:10 | Les Mills BODYPUMP | |||
Vantaa (Varisto) | 18:10 - 60 min | 19:10 | Les Mills BODYPUMP | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 18:10 - 45 min | 18:55 | Strength | |||
Järvenpää | 19:00 - 60 min | 20:00 | Dance (Latin Mix) |